Craft Dame Trøye LS Adv Essence 2
ADV Essence Tee 2 er en langermet treningstrøye utviklet for høyintensive aktiviteter der komfort, bevegelsesfrihet og ventilasjon er viktig.
Trøyen er laget i et mykt og elastisk materiale av resirkulert polyester og elastan, som gir en behagelig passform og god bevegelighet gjennom hele økten. Det ergonomiske designet gjør at plagget følger kroppens bevegelser naturlig, enten du løper, trener styrke eller gjennomfører andre intensive økter.
Meshpaneler og perforerte detaljer sørger for effektiv ventilasjon og hjelper med å slippe ut overskuddsvarme når intensiteten øker. Materialet transporterer fukt og tørker raskt, slik at du holder deg komfortabel under aktivitet.
ADV Essence Tee 2 er et svært funksjonelt treningsplagg for deg som ønsker en lett, teknisk og allsidig langermet trøye til variert trening.
• Resirkulert polyester og elastan
• Ventilerende meshpaneler og perforeringer
• Ergonomisk design
• Normal passform
Materiale: 91 % Resirkulert Polyester, 9 % Elastan. Inset: 84 % Resirkulert Polyester, 6 % Polyester, 10 % Elastan